Контроль і охорона мисливського фонду у ДП «Одеське лісове господарство»

У ДП «Одеське лісове господарство» під час мисливського сезону 2020–2021 рр. проводиться контроль за дотриманням мисливцями правил полювання, норм добування мисливських тварин і правил техніки безпеки.
Контроль і охорона мисливського фонду проводиться у взаємодії з лісовою охороною та правоохоронними органами. На даний час проведено 16 рейдів, залучено в рейдах 44 людини, виявлено і знешкоджено браконьєрських петель – 21 шт. Випадків порушень, за які притягнуто до відповідальності згідно ст.20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», не виявлено.
Паралельно з охороною мисливських угідь проводяться і поповнення поголів’я фазанів, вирощених у домашніх умовах.
На відтворюваній ділянці в державному лісовому фонді Біляївського лісництва 15.08.2020 року було випущено 30 штук 3,5 місячних фазанів у дику природу мисливцем – любителем з міста Теплодар Звягіним Віталієм.
На фото: районний мисливствознавець Жулавський Костянтин, лісник Біляївського лісництва Кириленко Сергій і громадський мисливський інспектор Куруч Микола при проведенні чергового рейду допомагають випускати фазанів і розсипати зернові відходи.
Перейти до вмісту